اکستنشن‌هایی که استفاده میکنم

مرورگر google chrome یا هر مرورگر دیگه ای مثل mozilla firefox و دیگر نرم افزارهای وبگردی به تنهایی یک مرورگر هستند و شما میتونی با وارد کردن آدرس سایتها از اونها بازید کنید، کامنت بذارید و آخرش بری بخوابی و انقدر این چرخه باطل ادامه پیدا کنه که شما از پا در بیایید :))) جدایی از شوخی مرورگر خام امکانات خاصی رو در اختیار کاربر قرار نمیده. اینجاست که پا افزونه ها (extensions) به میان میاد و با نصب اونها در بدنه مرورگر امکانات فوق العاده ای حتی بعضا در حد یک نرم افزار اضافه کرد! امکاناتی نظیر اینکه بتونیم رنگ پس زمینه سایتی رو تیره (dark mode)، یا بدونیم سایت موردنظر با چه زبان ها برنامه نویسی شده یا در دنیا رتبه چندم است و هزاران امکانات دیگر که در ادامه به برخی از اونها میپردازیم.

اون افرادی که علاقه زیادی به وبگردی حرفه ای دارن اون هم از نوع تمام عیارش این افزونه ها به دردش میخوره، البته شاید شمایی که داری این مطلب رو میخونی با تعدادی از اینهایی که میخوام معرفی کنم آشناییت داشته باشی. طی این چند سال فعالیتی که تو اینترنت داشتم یکسری افزونه های خوب و به درد بخور جمع کردم و خیلی دوست داشتم با شما هم به اشتراک بذارام، پس بریم که افزونه ها رو معرفی کنیم.

افزونه Wappalyzer

توسط این افزونه شما میتونید بفهمید که سایت موردنظرتون با چه زبانهایی برنامه نویسی شده. یا با چه CMSـی اون سایت بالا اومده (wordpress, drupal, joomla و ..)

اکستنشتن وپلایزر

افزونه Alexa Traffic Rank

این مطلب به زودی بروزرسانی می‌شود…

ادامه مطلب  اولین ماشین خودمو خریدم

اکستنشن الکسا

دیدگاه خود را بنویسید:

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.